Zapisy do naszego przedszkola trwają cały rok - ponieważ jesteśmy kameralnym przedszkolem, warto wcześniej zarezerwować miejsce jeżeli jesteśmy spełnieniem Waszych marzeń
 
Fox.png
 
 

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA


Jeśli zainteresowały Cię nasze idee i chcesz się spotkać aby dowiedzieć się więcej, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny kom. 505 102 604 celem ustalenia terminu wizyty. Dni otwarte organizujemy w marcu lub/i kwietniu (informację o organizacji dni otwartych publikujemy na naszym profilu FB).

Rezerwacja miejsca dokonywana jest po wypełnieniu Karty Zgłoszeniowej, podpisaniu umowy przez Rodziców i po wpłaceniu opłaty wpisowej.

Karta zgłoszeniowa do Przedszkola:

 

wpisowe

Wpisowe do przedszkola wynosi 600 zł. Jest to jednorazowa, bezzwrotna opłata, wpłacana na konto przedszkola w momencie rezerwacji miejsca.


czesne

Czesne w przedszkolu wynosi 600 zł. Czesne opłacane jest z góry do piątego dnia każdego miesiąca, płatne przez 12 miesięcy. Honorujemy Kartę Dużej Rodziny -10% od czesnego.


Wyżywienie

Wyżywienie: 20 zł/dziennie 3 posiłki (istnieje możliwość zamówienia diety wege, bezmlecznej, bezglutenowej lub innej po wcześniejszym zgłoszeniu). Opłata jest odliczana przy zgłoszonej nieobecności dziecka do godz. 8.00.


Wpłat prosimy dokonywać na konto mBank 07 1140 2004 0000 3502 5537 0340